.

Saturday, 20 December 2014

Altered Art & Mixed Media GRUDZIEN - "Wianek Świąteczny"Dzis ostatnie nasze potkanie z AA&MM dziekuje wszystkim ktorzy wytrwali. Dziekuje Tobie Asiu za pomoc i prowadzenie bloga. Dziekuje Duszku za Twoj ogromny wklad bez Ciebie nie bylo by tak ladnie i tak pieknie zorganizowwane. Dzisiejszy temat zaproponowala Asia (Asia3city).


"Wianek Świąteczny"

 w kolorystyce z przewagą zieleni i czerwieni. Wianek nie musi być typowym wiankiem, ale że to AA&MM trzeba do wianka użyć nietypowego elementu, np. kawałek blachy, kapsla, płyty CD, kółka zębatego, śrubki, gwoździa itp.

U mnie podwojnie nietypowo bowiem zamiescilam wianek na tagu, uzylam 5 kapsli kraftowych, mojego ulubionego bialego brokatu, glosy accent, kwiaty wykonalam sama. Serdecznie pozdrawiam i zycze milego ogladania.

8 comments:

 1. Niezwykły wianek a wykonanie mistrzowskie. Ciekawe te craftowe kapselki pierwszy raz widzę :) Dziękujemy za podziękowania, było nam niezmiernie miło. Szkoda tylko że po drodze tak wiele osób zrezygnowało. Dla mnie to już 3 raz taka całoroczna zabawa i ciekawe czy coś w przyszłym roku się uda :) Na święta życzę spokoju, radości i ciepłą domowego ogniska a na cały przyszły rok pomyślności i mega dużo zdrowia zwłaszcza dla córci

  ReplyDelete
 2. Bardzo mi się podoba wianek i ciekawe te kapselki :) Z okazji zbliżających się świąt życzę rodzinnej atmosfery , dużo zdrówka na cały następny rok ( i nie tylko ) Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 3. Śliczny wianek a pomysł z kapslami świetny. Wesołych Świąt i do Siego Roku :)

  ReplyDelete
 4. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku.

  ReplyDelete
 5. Wesołych , zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Spełnienia marzeń życzę Tobie i całej rodzinie! Buziaki i uściski przesyłam z okazji imienin!

  ReplyDelete
 6. Piękny wianek:) Dobrego Nowego Roku:)

  ReplyDelete

Dziekuje za pozostawione slowko.